Üretim

‘’Önceliğimiz İnsan Sağlığı’’

Üretimi planlamaya başladığımız ilk günden itibaren en öncelikli iki hedefimiz etkin bir üretim planlaması ve doğru koşullarla yapılan üretimin verimlilikle bir araya getirilmesi oldu. Yaptığımız çalışmaların sonucunda üretime başladıktan sonra, yaklaşımlarımızın getirdiği olumlu sonuçları üretim bölümü olarak gözlemliyoruz.

Üretimin her aşamasında uyguladığımız ilkeler, kullandığımız teknoloji ve doğru insan gücü ile birleşerek, ürünlerimizin dünya standartlarına uygun ve kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını tam karşılayacak kaliteli ürünler olarak ortaya çıkmasını sağlıyor. ‘’Üretimde kalite ve hijyen başta gelir’’ ilkesiyle, hammadde girişinden, ürün çıkışı da dahil olmak üzere, üretimin her aşamasında uyguladığımız hijyen kuralları ürünlerimizin güvenilirliğini arttırıyor.

CenerMed olarak bizler dünyamızın içinde bulunduğu durumun bize yüklediği sorumlulukların farkındayız. İnsan sağlığına verilmesi gereken önemin bilinciyle, üretim koşullarımızı geliştirmeye ve kapasitemizi büyütmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla

CenerMed Üretim Bölümü